Informace o národní výzvě LIFE a pozvánka na informační seminář

7. 7. 2021

Dovolujeme si Vás informovat, že ve středu 30. června 2021 byla vyhlášena výzva MŽP k podávání žádostí o podporu na přípravu a spolufinancování standardních akčních projektů a koordinačních a podpůrných akcí, předkládaných do řádných výzev programu LIFE v roce 2021.

Základní informaci najdete na webových stránkách MŽP - https://www.mzp.cz/cz/komunitarni_program_life. Podrobnosti k výzvě najdete na odkazu https://www.mzp.cz/cz/vyzva_life_2021.

Zároveň si Vás dovolujeme pozvat na úvodní seminář, na kterém Vám podáme základní informace k výzvě a dáme prostor Vašim dotazům. Seminář se uskuteční online, v prostředí komunikační aplikace Webex, ve 2 termínech, 22. 7. (čtvrtek) a 27.7. 2021 (úterý), vždy v čase 9:30-11:00 hod.  

Na seminář se, prosím, přihlaste prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/We3gkGAuzebBYhoz7. Registrovaným zájemcům pošleme přístupové údaje pro přihlášení do aplikace.

Průběžně Vám také nabízíme po domluvě možnost osobních konzultací k podmínkám podpory a konkrétním projektovým záměrům. Chystáme také informační seminář k evropským výzvám, jejichž vyhlášení se předpokládá v průběhu července. Seminář proběhne podle předpokladu v září, o bližším termínu Vás budeme informovat prostřednictvím webových stránek https://www.program-life.cz/ a e-mailu.

 Za Národní kontaktní místo programu LIFE, Simona Kosíková

Informace o národní výzvě LIFE a pozvánka na informační seminář
Všechny aktuality