Veletrh dotačních příležitostí se tentokrát zaměřil na podnikání a průmysl

7. 12. 2022

Na začátku měsíce prosince se po dvouleté přestávce uskutečnil v prostorech Krajské knihovny v Karlových Varech Veletrh dotačních příležitostí 2022, který se zaměřil na podnikání a průmysl. Veletrh uspořádal sekretariát Regionální stálé konference Karlovarského kraje ve spolupráci s agenturou CzechIvest.

Veletrh navštívily téměř čtyři desítky návštěvníků z řad podnikatelů, zástupců průmyslu, měst a obcí, ale také lidé, kteří s podnikáním teprve začínají nebo o tom uvažují. Tito všichni konzultovali své záměry se zástupci dvanácti různých organizací, kteří jim předali cenné informace, jež mohou využít při získávání dotací a uvěrových nástrojů pro rozvoj své činnosti.

Mezi poskytovali konzultací byl Krajský úřad Karlovarského kraje, jehož zástupci představili programy regionálního rozvoje a přeshraniční spolupráce, Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest, Karlovarská agentura rozvoje podnikání (KARP), Centrum pro regionální rozvoj České republiky, Národní rozvojová banka ČR, Agentura pro podnikání a inovace, Technologická agentura ČR , Úřad práce ČR, Inovační centrum INION, Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje a EUROCENTRUM Karlovy Vary.


Veletrh dotačních příležitostí se tentokrát zaměřil na podnikání a průmysl

Soubory ke stažení

Všechny aktuality