Pozvánka WEBINÁŘ úvěr transformace 25.9.2023

11. 9. 2023

Jste malou nebo střední firmou a zvažujete nebo již dokonce jste v pokročilé fázi přípravy rozvoje svého podniku? V tom případě pro vás má MŽP ve spolupráci s NRB připravený interaktivní webinář, kde se dozvíte, za jakých podmínek lze tento úvěr využít.

Hlavním způsobem, jak zvýšit konkurenceschopnost malých a středních podniků z fondů Evropské unie v programovém období 2021–2027 napříč členskými státy EU jsou návratné formy podpory, tzv. finanční nástroje. Stejnou cestou se vydal i program Spravedlivá transformace, který poskytuje prostřednictvím Národní rozvojové banky bezúročný úvěr pojmenovaný Transformace pro malé a střední podniky realizující své projekty na území Karlovarského, Ústeckého a Moravskoslezského kraje.

Budou vám představeny detaily o dostupnosti úvěru Transformace a proto si pro vás MŽP ve spolupráci s Národní rozvojovou bankou připravil webinář, který se uskuteční on-line 25. září 2023 od 13 do 15 hod. Z pohodlí svého domova nebo zaměstnání se budete moci zeptat na detaily zástupců bank i MŽP. Na webinář se není nutno registrovat, odkaz k připojení naleznete v pozvánce.

Pozvánka WEBINÁŘ úvěr transformace 25.9.2023

Soubory ke stažení

Všechny aktuality